Ücretsiz Mesajlaşma Chat

admin     03-12-20     Chat Odaları     Ücretsiz Mesajlaşma Chat

Türkiye ‘de en çok kullanılan Chat siteleri arasında yer alan sitemizin içerisinde sohbet etmek her hangi bir ücrete tabi tutulmamaktadır.

Bir çok sitede belirli bir sayıda mesajı ücretsiz yapıp kalan mesajlar ücretli şekilde vermektedir, Örnek ; ilk 20 mesaj ücretsiz , devam eden her mesaja 1 TL gibi bir rakam yazıyorlar.

Bizim sitemizde böyle bir limitleme de söz konusu değildir, sınırsız mesajlaşma ve konuşma imkanı sunmaktayız.

Arkadaşlık siteleri ücretsiz imkan sunmazlar çünkü gelir kaynakları kullanıcıların ödeme yaptığı rakamlardır bu nedenle bu  geçim kaynağı olarak kullanan siteler ile sitemizi karıştırmayınız.

Türkiye ‘deki arkadaşlık siteleri arasında canlı ve ücretsiz chat imkanı sadece Turkchat.com ‘da bulunmaktadır.

Sitemize Mobil ve Google Play Store uygulamaları üzerinden de ulaşım sağlayabilir , telefonlarınız üzerinden de uygulamayı indirerek giriş sağlayabilirsiniz.

sohbete baglan

sohbete baglan

Site içerisinde her site de olduğu gibi belirli bir takım kurallarımız mevcuttur, bu kurallarımızın abartı ve absürt şeyler değil TÜRK Sohbet kültürüne uygun şekilde davranışta bulunan her kullanıcının rahat şekilde sohbet edebileceği bir ortamdır.

18+ Sohbetler ve buna eğilim gösteren kişilerin davranışları ve hareketleri sitemiz üzerinden uygun görünmemekte olup, tespiti halinde siteden atılmaktadır, bu nedenle kullanıcılarımızın sunucu içerisinde hal ve hareketleri konusunda ve sohbet kalitesinin sürekli şekilde olması gereken şekilde devam etmemesi durumunda kullanıcı gerekirse hiç bir uyarı ve tebligat gerektirmeksizin platform’dan uzaklaştırılacaktır.

Ücretsiz Mesajlaşma Chat

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?