Edencity Chat

admin     05-05-20     Chat Odaları     Edencity Chat

Edencity aslında bir almanya projesidir, uzun yıllardan beridir de halen aktif hizmet hayatına devam eden bir projedir.

Kuruluşu 2005-2010 yıllara dayanmaktadır, almanya’nın edencity aslı kasabasında yaşayan gençler kendi aralarında görüşüp sohbet edip sosyalleşme platform’u adı altında açılan bir siteydi.

Projenin kullanımı ilk başka karmaşık olarak görünse de belirli bir noktadan sonra kişilere kullanım kolaylığı sağlayan ve kendine bağımlı eden enteresan bir yapısı bulunmaktadır.

Belirli bir süre sonra sadece alman vatandaşlarının yanı sıra almanya’da yaşayan türk gurbetçilerimizin de dikkatimi çekmeye başlayan proje çok kısa bir süre sonra türk gurbetçilerin de uğrak bir yer haline geldi.

EDENCİTY CHAT

Edencity  Chat popüler kültür sitelerinden uzak bir çalışma ve iç yüz sistemine dahil olması sitenin bir yandan kullanıcılarının sadece o siteye alışmasını sağlarken diğer yandan ise dışarıdan katılım gösteren kişilerinde bir çok özelliğini çözebilmesi için ciddi zaman ve vakit harcadığı bir platform olarak halen devam etmektedir.

EDENCİTY SON DURUMU 

Site şuan halen faaliyet hayatına devam etmektedir, tabi ki sosyal medya sitelerinden sonra bir çok site gibi edencity de ciddi bir kan kaybı yaşadı. Bu duruma önlem ve çözüm getiremeyen bir çok site gibi edencity ‘de büyümesini yavaşlatıp olanı koruma şeklinde bir prensip içerisinde devam etmeye kalksa da mutlaka kayıplar yaşaması bu tip siteler için kaçınılmaz olması nedeniyle kullanıcı kayıpları peşpeşe gelmeye başladı.

Şuan Edencity chat odaları önceye nazaran çok düşük kitleye hitap ederek devam etmektedir, örnekleyecek olursak önceden 500 online kullanıcısı bulunan site şuan sadece 50 online kullanıcıya hitap etmektedir.

 

 

 

 

 

 

edencity chat, edencity sohbet, edencity.de, edencity nedir, edencity neresi

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?