Türkçe Arkadaşlık

admin     12-16-20     Genel     Türkçe Arkadaşlık

Türkiye ‘de olan birisi için türkçe konuşan birisi ile arkadaş olmak kadar doğal bir şey yoktur ve bu durum için özellikle bir enerji içerisinde olmanıza gerek duymanıza özellikle gerek yok, çevremiz aynı dili konuşan insanlarla çevrili.

Türkçe Arkadaşlık kime gerekir ? 

  • Türkiye ile organik bir bağı veya bağlantısı olmayan milyonlarca dünya insanı mevcut, bu insanların bizim dil ve kültürlerimizi yakından öğrenmek ve tanımak isteyenlerinin de olabileceğini hiç düşündünüz mü ? İlk etapta bakıldığında öncelikli kültür merakı uyandırabilecek bir ülke ve alt yapıya sahip bir ülke olarak görünmüyor olabiliriz belki size göre ama aslında gerçekten dikkat çekici bir ülkeyiz.  Bir çok açıdan merak uyandıran noktalarımızın olduğunu da göz önünde bulundurmuyoruz bunun bana göre en belirgin nedeni ise bizim için doğal gelen bir şey yok başkaları için olmayabilir çünkü bizim için uzak olmayan bir şeyin bizim için bir önemi ve kıymeti yok bu nedenle bizim için önemli olmayan kültür ve çeşitli zengin medeniyetler geçmişine sahip olan bu topraklar,  yer altı zenginlikleri, turizm ve kültür zenginlikleri ve bilinmezlikleri içerisinde halen saklamaya devam eden doğal güzelliklerimiz bizim dışımızda bir çok kişinin ve ülkenin halen dikkatini çekiyor olsa gerek ki her yıl milyonlarca turist’i ülkemizde misafir ediyoruz.

Bu misafirlerin Türkiye ‘ de bir arkadaş bir dost edinmesi kadar kolay ve mantıklı bir şey yoktur, Ülkeyi ülkede yaşayan insanlardan en doğru ve bilinmeyen şekilde öğrenmek klişe şekilde ziyaret edilen bir tur rehberinden daha gizli ve doğal yerleri ve bilgileri alabilecekleri düşünen çok turist gündelik konaklama yerlerinde yaşayarak ülkemizin her noktasını ziyaret edediyorlar. ( Enteresan şekilde ülkemizi bizden fazla geziyorlar )

  • Türkiye ‘de yaşamış ve belirli bir takım nedenlerden dolayı yurt dışında ikamet etme durumunda olan yurtdaşlarımız mevcut, bulundukları ülkeler içerisinde çok Türk vatandaşı olsa bile aynı şehir de veya ülke de bile yıllarca dursalar da denk gelemeyenlerin de çok olduğunu biliyoruz ve duyuyoruz. Bu nedenle Türkiye’den sohbet arkadaş olacak kişiler ile iletişimde kalmak kendilerine iyi geleceğini ve birazda olsun memleket hasretlerini giderebileceklerini düşündüklerinden dolayı  Türkçe Arkadaşlık  ve buna bağlı Türkçe Arkadaşlık siteleri oldukça rağbet görmektedir.

İçerisinde bulunduğunuz site 1998 yılından bu zamana kadar yurt dışında yaşayan veya Türkiye hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin birinci tercih yerlerinden birisi olarak uzun yıllardır faaliyetlerine devam etmektedir.

Dijital Gelişmeleri Yakından Takip Ediyoruz

Dünya’da dijital anlamda bir çok gelişmeler yaşanırken geride kalmamak adına bir çok gelişmeyi ve teknolojik yenilikleri sitemize entegre ederek kullanıcılarımızın sitemiz içerisinde keyifli vakit geçirebilmesi adına yoğun çalışmalar harcadık/harcıyoruz.

iOS ve Google Play Store üzerinden masa üstü uygulamalarımızın da aktif olduğu sitemizde tek boşla bağlantı kurabileceğiniz alt sistemlerimiz uzun bir süredir faaliyettedir.  Sitemizin ana sayfasında uygulama indirme linklerimizi bulabilirsiniz.

Şimdiden sitemizde geçecek olan zamanlarınızın güzel ve keyifli geçmesini dileriz.

 

Bağlantılar : Türkçe arkadaşlık, sohbet arkadaş, Türkçe arkadaşlık siteleri, Türk arkadaş, Türkçe Arkadaş, Türkiye Arkadaş

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?