Turk Arkadas

admin     10-03-20     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Turk Arkadas

Türkiye ‘de sanal sosyalleşme her geçen gün popüler hale geliyor.

Bu durum tabi ki çok fazla site ve kullanıcı kirliliğini de peşinden getirmesi beklenmeyen bir durum değil.

Tabi ki bunların arasından kullanıcı kalitesi ve kullanıcı yoğunluğu gibi bir şey kriter kullanıcıların özellikle kendilerinde belirlediği en önemli kriterlerin başında gelmektedir.

TURK ARKADAS

 Kaliteli Turk Arkadaslik

Turkchat.com olarak kullanıcı kitlemizin %80 oranındaki bir kısmı yurt dışından türkiye’de ikamet eden kullanıcılarımız ile Chat ve Türkçe Arkadaşlık kurmak adına gelmektedir.

Bu durum aynı zamanda kaliteli bir kitleyi de beraberinde getiriyor. Açık olmak gerekirse Türk kullanıcılar sohbet ve sosyalleşmeyi dijital ortamda çok farklı yorumladıkları için bilinen Türkiye Arkadaşlık siteleri bu anlamda kaliteyi içermemektedir.  Bunu gözeten kullanıcılar ise daha oturmuş kitlesi ve kaliteyi misyon edinmiş siteleri tercih edebilmek için ciddi arayışlarda bulunuyor.

Turkchat.com – 20 Yılı geçen hizmet süresi ile kullanıcılarının halen gözdesi

1998 yılından bu zamana kadar faaliyet hayatına devam eden sitemiz kaliteli bir kullanıcı kitlesine sahip bir sohbet ve eğlence platform’udur. Gerek kullanıcı kalitesi gerek düzeyli ve 7/24 kesintisiz sohbetin olması kullanıcılarının takdirini sürekli olarak kazanan ve kategorisinde otoriter bir site olarak faaliyet göstermektedir.

Yarışma odaları, Canlı 7/24 anonslu radyo servisi ile istekleriniz çalınır, online oyunlar ve bir çok eklentiler ile sürekli ve düzenli hizmet veren sitemizde umuyoruz sizlerde keyifli bir Türk Arkadaş  grubu içerisinde yerinizi alırsınız. İyi eğlenceler.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?