Sosyal Chat Sohbet

admin     10-26-20     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Sosyal Chat Sohbet

Türkçe Chat , sohbet kategorisinin lider isimlerinden olan Turkchat.com ‘un sosyal projeleri aralıksız olarak devam etmektedir.

Bilindiği üzere ülkemizin sosyo kültürel ve sosyalleşme alanlarında yaşanılan bir çok sıkıntıları bulunmaktadır, bunun aslında geçerli sebepleri hepimiz tarafından aşikar olan ekonomiksel sıkıntılar kendini göstermektedir.

Yurt dışında veya Türkiye ‘ de ikamet eden kullanıcılarımız özellikle içinde bulunduğumuz bu dönemlerde kültür sanat ve sosyalleşme alanlarında yeterince zaman ve bütçe ayırmakta güçlük çekebileceği bu dönemlerde sosyalleşmenin en geçerli platformlarından olan TURKCHAT.COM üzerinde buluşuyor.

Kaliteyi ve Ortam Kalitesini Tesadüflere Bırakmadık

Sizler sitemizi belkide bir tesadüf şekilde denk gelmiş ve bulmuş olabilirsiniz, ama biz sizin bu tasadüfünüzü sitemiz içerisinde geçireceğiniz zamanı hiç bir zaman tasadüfi bir şekilde kaliteli bir ortam bulmanızı beklemeden sürekli suretle teşviki mesai harcayıp güzel ve keyifli bir zaman geçirmeniz için yaklaşık 20 yılı geçen faaliyet süremiz içerisinde elimizden gelen destek ve gayretle hizmet vermekte devam ediyoruz.

Platform’umuza çeşitli şekilde dahil olabilirsiniz.

Sitemiz yaklaşık yukarıda da belirtildiği gibi 20 yılı geçen süredir hizmet vermektedir, 20 yıl önceki sistemler ile bu zamanda hizmet vermek takdir edersiniz ki akıl işi olmayacaktır. Bu nedenle değişen ve gelişen alt yapı çözümlerine uygun şekilde sürekli çalışmalar yapan sitemiz de yeniliklerden hiç bir zaman geri kalmayacaksınız.

Google Play Store üzerinde kayıtlı olan uygulamamız sayesinde android işlemcili tüm telefonlarınıza indirebileceğiniz masaüstü uygulamamız ile telefonunuzdan tek bir tıklama ile sohbet ekranına bağlanma imkanınız mümkündür.

Site içerisinde oyunlar ve 7/24 kesintisiz online radyo hizmetimiz de bulunmaktadır.

Umuyoruz bulunduğunuz bu ortamın tadını çıkarır ve keyifli bir zaman geçirmenize neden oluruz 😉

Sosyal Chat, Sosyal Sohbet

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?