Online Chat Türkiye

admin     10-13-20     Chat Odaları     Online Chat Türkiye

Bulunduğunuz site dijital chat ortamında en fazla kullanıcı etkileşimi sağlayan siteleri sıralamasında ilk 3 içerisinde yer alan bir sitedir.

Türkiye online chat sistemleri içerisinde 1998 yılında faaliyet hayatına başlamış olan sitemiz bu tarihler itibariyle hizmet hayatına kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Türkçe Online Chat her ne kadar Türkiye de çok olsa da her birinin çalışma ve kullanıcı uygulama prensipleri birbirinden çok ama çok başka şekilde dizayn edilmiştir.

Kişisel bilgileri koruma kanunlarının kullanıcılara tanıdığı bazı şartlar ve yükümlülükler olduğu kadar web proje sahipleri de sorumlu oldukları bazı kriterleri vardır.

Bu nedenle  verdiğiniz  unutmamız gereken en önemli hususlardan birisi dijital ortamda hiç bilgi silinmez veya kaybolmaz.  Siz üyelik veya account silebilirsiniz ama bunlar yine de mevcut bir şekilde saklanmak ve muhafaza edilmesi zorunluluğu vardır.

Bu anlamda biz kullanıcılarımızın özlük bilgilerinin kendilerinde kalması ve kendilerini daha özgür ve engelsiz hissetmelerini istediğimizden dolayı hiç bir kullanıcımızdan ;

Kişisel bilgileri

Mail adresleri

İsim Soyisim

Banka bilgileri  vb

Hiç bir bilgi sitemiz üzerinde kullanıcılarımızdan istenmez 

Bu öncelikle olarak kullanıcının varlığına ve özgür iradesine saygı anlamına gelir bizim için, bu nedenle bilgileriniz sizde ve sizinle daha güvende olacaktır.

Sitemize birden fazla şekilde bağlantı sağlayabilirsiniz.

Google Play Store üzerinden uygulamamızı android uyumlu telefonlarınıza masaüstü uygulaması olarak indirerek bağlanabilirsiniz.

Masaüstü uygulamayı indirmek için resmi tıklayabilirsiniz.

Bunun dışında aynı zamanda web sitemiz üzerinden bağlantı sağlayıp sorunsuz ve problemsiz sohbete başlayabilirsiniz.

Umuyoruz platform’umuz içerisinde geçen süreden memnun kalır ve bu keyfi yaşamaya uzun yıllar devam edersiniz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?