Mobil Sohbet Sitesi

admin     11-26-19     Sohbet Odaları     Mobil Sohbet Sitesi

Mobil Sohbet Sitesi

Gelişen teknolojinin iletişimde sağladığı kolaylıklar ile birlikte artık insanların bir çoğu cep telefonlarında vakit geçirirken mobil sohbet sitelerini tercih etmekte. Teknolojik gelişimler ile birlikte mobil sohbet siteleri de çok fazla gelişti. Gelişimleri gözlerinizle görmek için bir nick alarak giriş yaptıktan sonra mobil sohbet odaları içinde olursunuz. Telefon ekranınızın sol üst köşesinde size gelen özel mesajları göreceğiniz mesaj ikonu bulunur. Mesaj aldığınız bu botun aktif olacaktır ve size bildirim gelecektir. Gelen mesajlarınızı buradan takip edebilirsiniz. Sağ üst kısımda ise kanallar ve menü alanına erişmeniz için iki adet botun bulunur. Kanallar için olan alandan tüm mobil odalara ulaşabilirsiniz. Menü alanından ise kolay işlem yapmanızı sağlayacak nick kayıt, bildirim ac kapat, özel mesajları ac kapat gibi bir çok seçeneğe ulaşabilirsiniz. Odalar içinde gezinmek için kanal listesinde mevcut odaları seçebilirsiniz.

Oda içine mesaj yazmak için yazı alanını kullanmanız ve gönder butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Smile kullanımı için ise yine mesaj alanında bulunan ikona tıklayarak emojilerden istediğinizi oda içine gönderin. Play butonu radyo yayınını dinlemeniz içindir, tıkladığınız da yayın oto başlayacaktır. Hızlı menüden ulaşabileceğiniz gibi nick kayıt işlemini de bu alandan kolayca yapabilirsiniz.

Mobil sohbet odalarında Türkiye’nin 81 ilinden yüzlerce insan bulunmaktadır. Bir çoğu insan sohbet etmek, keyifli vakitler geçirmek için tercih ettiği sohbet sitesinde sizlerde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni insanlarla sohbet edebilir, onların yaşadıkları şehirler hakkında bilgi edinebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?