Konulu Sohbet

admin     12-29-19     Sohbet Odaları     Konulu Sohbet

Bir çok kişi gün içerisindeki iş yoğunluğundan veya can sıkıntısından dolayı, sohbet sitelerinde vakit geçirmek ve sohbet edip yeni insanlarla tanışmak ister.

Kişi sohbeti sadece zaman geçirmek için başlasa da önemli olan şey konuşmacı değil konuşulan konunun kalitesi ve konuşma kalitesidir.

Bu nedenle Turkchat.com ‘u tercih edilmesinin nedenlerinden birisi de budur, site de diğer herkes gibi sizlerde keyifli bir sohbet ortamında zaman geçirmek istersiniz.

Site içerisinde kaliteli zaman geçirmek adına bulunan kullanıcıların bir araya gelerek güzel bir sinerji ortamında vakit geçirmelerini sağlıyoruz.

Buda kullanıcıların bulundukları ortamdan daha farklı bir dünya içerisinde bulunmalarını ve mevcut sıkıntılarından bir anda olsa uzaklaşmasını sağlıyor.

Konu ve Konuşmacı

Konu olarak sitemiz her konuya sıcak davrandığı da söylenemez kullanıcı kalitesinin ve rahat sohbet platformu olarak kalabilmesi için önemli olan bazı kriterlerimiz tüm kullanıcılar için uygulanmaktadır.

Site içerisinde siyasi sohbet imkanı sağlamıyoruz; Türkiye de siyasi sohbet fanatizm boyutunda yaşandığı için bunu tercih etmiyoruz.

Cinsel sohbet imkanı sağlamıyoruz ; böyle bir beklentisi olacak kişilerin bulabileceği çok yer olabilir ama biz kendi sunucumuzda kaliteyi ve ortamı bozacağına kanaat geldiğimizden dolayı böyle bir sohbet ortamına müsade etmiyoruz.

Hakaret ve küfür içeren sohbetlere imkan ve ortam sağlamıyoruz; sohbetin hem güzel vakit geçirmek imkanı olduğu kadar akışı düşünme ve konuşma olanağı sağladığı için kişilerin sürekli düzgün bir dil kullanmasını tercih ediyoruz. Bu nedenle farklı amaçlar ve beklentileri içeren 18+ sohbetlere müsademiz bulunmuyor.

Hazır Konular

Sunucu üzerinde standart bir sohbet imkanı verdiği kadar , site sohbet odalarının birden fazla olması ise farklı sohbet odalarında farklı konularında konuşulabilmesine imkan sağlamaktadır.

islami sohbet yapabileceğiniz bir odamız ayrı şekilde bulunmaktadır.

Avrupa da bulunan gurbetçilerimiz için #Avrupa kanalımız bulunmaktadır, aynı zamanda Türkiye de yaşayıp avrupa hakkında bilgi almak isteyen kullanıcılarımızda bu kanal üzerinden yurt dışında yaşayan gurbetçilerimizden bilgi alışverişi sağlayabilir.

Oyun kanallarımız mevcut ; sadece sohbet değil de kendini kelime haznesi olarak geliştirmek isteyen veya olağan bilgisini test etmek isteyen kullanıcılarımız için ise #Test ve #Kelime gibi kanallarda ise kişinin kendini geliştirmesine imkan sağlıyoruz.

 

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?