islami chat

admin     12-14-19     Chat Odaları     islami chat

İslami Turk Chat sitesi olarak 1998 yılından bu yana faaliyet gösteren Turkchat.com kaliteli ve seviyeli sohbet odaları ve kullanıcılarıyla kaliteyi uzun yıllardır sizlere sunmaktadır.

Üyeliksiz Sohbet

Site içerisinde kayıtlı kullanıcı olma zorunluluğu bulunmamaktadır, misafir kullanıcı olarakta ziyaret edebilir ve kullanabilirsiniz.

Şifreli kullanıcı olarak katılım göstermek isterseniz, kişisel hiç bir bilginiz tarafımızca talep edilmemektedir. Size ait olan özlük bilgileriniz tamamiyle size aittir, sadece kayıt aşamasında email adresiniz talep edilir.

Sosyal Faaliyetler 

Site içerisinde sürekli aktif sohbet bulunduğu gibi chat odaları içerisinde aynı zamanda oyun botları da bulunmaktadır, bu tarz eklentiler ile sadece sohbet etmek zorunda değil, sosyal ve kültürel bilgilerinizi test edebilir ve geliştirebilirsiniz.

Mobil Uyumlu Sohbet

Site’de sohbet edebilmek için birden fazla bağlantı noktası bulunmaktadır, web sitesi, IRCD ( mIRC ) ve aynı zamanda telefon üzerinden mobil girişler gibi, Mobil girişler için ise 2 ayrı Google Play Store üzerinden ulaşabileceğiniz uygulamalarımız mevcutur, istediğiniz ortam ve mekanda telefon üzerinden de bağlanıp her hangi bir ücret veya ödeme talep edilmeksizin tamamiyle ücretsiz şekilde islami chat ve islami turk chat odalarını kullanabilirsiniz.

Site içerisinde her türlü sohbet serbest değildir, sunucunun hiç bir oda ve kanalında 18+ konuşmalarına müsade edilmiyor tespiti durumunda ise an itibariyle siteden uzaklaştırılır, sizin için önemli olan kaliteli sohbet ortamı aynı şekilde bizim için de önemlidir.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?