Chat Odası

admin     05-02-20     Chat Odaları     Chat Odası

Türkiye’nin bir chat klasiği haline gelmiş olan Turkchat.com Chat Odası 1998 yılından bu zamana kadar ayakta kalmış ve sürekli kendini yenileyen bir chat platform‘udur.

Geçmişin tozlu sayfalarında yok olan bir çok site ve proje varken site yaklaşık 20 küsür yıldır faaliyetlerine devam ederek bir çok siteye taş çıkaracak şekilde kalitesini ve prestijini sürdürmeye devam ediyor.

Tabi ki 20 yıllık bir çınar’ın bu kadar sene bir çok bu anlamda her geçen gün faaliyete giren siteler arasında yer bulabilmesi de kolay olmuyor. Ama uzman ve kaliteli ekibiyle çalışmalarını sürdüren site, yıllara taş çıkartarır seviye de yoluna devam etmektedir.

Turk Chat Odası bu zamana kadar ayakta durmasının en önemli bazı farkındalıklarından bahsedecek olursak, kişi ve kullanıcı kalitesini esas alan ve bu doğrultuda yoluna devam eden site, bir çok sitenin kullanıcı yoğunluğu üzerine kurulu olarak devam eden düzenine inat ortama bir kullanıcı sayısı ama hepsinden düzeyli sohbet sahibi , kaliteli kişiliğe sahip insanların bir araya gelerek oluşturduğu bir ortam olarak yoluna devam etmektedir.

CHAT ODASI TEKNOLOJİK ÇÖZÜMLER

Site içerisinde kişinin rahat ve keyifli bir chat ortamı bulabilmesinin sadece kullanıcı kalitesi ile yeterli gelmediğini bildiğimiz için web arayüzlerimizde sürekli olarak gelişen ve değişen chat applet sistemlerini sürekli olarak yenilenen ve sürekli güncel tutulan yazılımları tercih ederek kullanıcıların daha kullanışlı bir yazılım ile daha rahat olmasını hedefledik.

CHAT ODASI SİTE İÇİ ÇÖZÜMLER

Site içerisinde yeni gelen kullanıcılar mutlaka chat odasına sohbet etmek için geliyorlar bunun için gereken site içerisinde geçen süreyi arttırmak için ekstra sohbet chat dışında da aktiviteler bulabilmesi gerekir ki sohbet dışında geçen süreleri de kendi başına veya topluluk halinde farklı bir şeylerde yapabilsin bu nokta da sitemiz site içerisine 6 farklı oyun kanalı açarak bir çok farklı , oyun modelleri ile size uygun olan konseptteki oyun ile kullanıcılarımızın site içerisinde geçen sürelerini uzatmak ve verimli vakit haline getirebilmek için sürekli yeni şeyler deniyoruz.

Site içerisinde online chat odaları dışında , canlı radyo sistemimiz de bulunmaktadır, umuyoruz sitemizde geçen zamanlarınızı keyifli hale getirebilmişizdir.

 

 

 

 

 

turk chat rooms, chat rooms, chat room, online chat odaları, online chat odası, turkiye chat odası, turkiye chat odaları, turkish chat rooms

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?