Beyzam Sohbet

admin     03-13-20     Sohbet Odaları     Beyzam Sohbet

Beyzam sohbet odaları 2015 yıllarında oldukça popüler olan bir sohbet arkadaşlık sitesiydi, akabinde platform sahipleri finansal ve takipsizlikten dolayı projelerini tasviye etmek durumunda bulundukları dönemleri de oldu.

Proje içerisinde kaliteli ve düzeyli bir sohbet ortamı bulunmaktaydı, kaliteli kullanıcısı ile kısa sürede marka haline gelen beyzam sohbet odaları projeyi farklı bir yatırımcı grubuna devir ederek projeden şekilmek durumunda kaldı.

Bu durum kullanıcılar tarafından çokta hoş olmayan bir şekilde karşılanma durumu da akabinde kendini gösterdi, nedeni ise alan yatırım grubunun kullanıcı kitlesi ile mevcut kullanıcıların birbirleri ile örgün bir şekilde bağlam yakalanılamadı ve kullanıcılar arasında oluşan söylentilerden çıkan bir çok alternatif sunuculara doğru eğilim gösterilmesi durumu da akabinde kendini gösterdi.

Bir çok büyük sunucular bu sitenin kullanıcılarının etkisi ile güzel bir kullanıcı kitlesi kazandı, ama kullanıcılar aradıkları kitleyi bulamadıkları için bu tip sunuculardan da vazgeçip ufak sunuculara istikamet vermek durumları oluştu, Beyzam sohbet odası nitekim büyük bir sunucu olmaktan ziyade az ama düzgün bir kitleden oluşmasından dolayı yüksek kullanıcılı yerlerden de vazgeçtiler.

Bir kaç sunucu gezintilerinden sonra TURKCHAT.COM sitesinde aradıklarını bulan kullanıcılar bu platform üzerinde bir süredir kullanıcı olarak devam etmektedir.

beyzam sohbet

beyzam sohbet

Umuyoruz bulundukları ortamdan memnun kalır ve uzun bir süre bulundukları ortamın keyfini çıkarırlar.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?