Almanya Chat

admin     01-09-20     Chat Odaları     Almanya Chat

Türkiye ‘de yakınları olan bir çok Almanya da yaşayan gurbetçimiz bulunmaktadır. Almanya Chat siteleri arasında en çok ziyaret edilen sohbet sitesi olan Turkchat.com 1998 yılından bu yana hizmet vermektedir.

Kaliteli Chat Kanalları

bir çok sohbet amaçlı siteler bulunsa da kullanıcı sayısı ile kendine ölçü olan bir çok sohbet sitesi, site içerisindeki kullanıcı kalitesi önemsemiyor.

Buda kullanıcı kalitesinin düşük seviye de kalmasına sebebiyet vermektedir, Turk chat ise kalite kullanıcı çoğunlugundan çok mevcut kullanıcıların düzeyli kişiliği oturmuş kişilerden oluşan bir kitle olarak devam etmektedir.

Üyeliksiz Chat

Türkiye’deki yakınlarıyla veya memleket hasreti gidermek için kullanıcılabileceği gibi aynı zamanda Türkiye’deki vatandaşlarımız yurt dışında yaşamın ne şekilde olduğu Almanya ‘da yaşamak ne gibi avantaj ve dezavantajları olduğuna dair bilgi edinmek için bu gibi en güzel platformlardan iletişim kurabilirsiniz.

Mobil Uyumlu Almanya Chat

Sunucumuza Masaüstü bilgisayarlar üzerinden, mIRC üzerinden ( turkchat.com/mirc.exe )  aynı zamanda siteye ait mevcut olan ” turk chat sohbet ” isimli uygulamayı android telefonlardan indirebileceğiniz Google Play Store üzerinden indirebilir ve telefonlarınız üzerinden de siteye bağlanıp üyesiz ve kayıtsız şekilde sohbet chat yapabilirsiniz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?