Turkische musik

admin     11-15-20     Genel     Turkische musik

Turkische musik almanca bir kelime olup, Türkçe ‘ de  Türkçe Müzik olarak bilinmektedir.

Almanya da Ülkesinden uzak olan gurbetçi vatandaşlarımızın sıklıkla kendi dillerinden muzik dinletilerini dinleyebileceği frekans ve bağlantılar olması gerekiyor. Sonuçta yurt dışında olabilirler lakin memleket hasretleri de aynı şekilde devam ediyor.

Belirli bir takım sebeplerden dolayı yurt dışında yaşamak durumunda kalan Türk yurtdaşlarımızın  bu anlamdaki beklenti ve düşüncelerini  yerine getirebilmek adına 1998 yılından bu zamana kadar faaliyette olan Turkchat.com yine elinden gelen desteği vermeye her zaman ki gibi yerine getirmeye çalıştı ve çalışmaya devam edecektir.

Sitemiz online radyo hizmetini online chat imkanı ile birlikte aynı anda vermektedir.

Yani aynı anda hem sohbet edebilir ve Türkiye ‘ de şuan popüler olan şarkılar dinleyebilirsiniz, eskilerden de sevdiğiniz şarkılar var ise istek hattı üzerinden her hangi bir ücret veya kayıt gerektirmeksizin talep açabilir ve istediğiniz şarkıyı çaldırabilirsiniz.

Bir çok imkanı içerisinde barındırmış olduğumuz sistemde her hangi bir ücret, üyelik veya her hangi bir bilgiye ihtiyaç duymaksızın bağlanabileceğiniz bu sistem içerisinde istediğiniz ve beklediğiniz her türlü imkanı sizlere saylayan bu platform içerisinde uyulması gereken bazı kurallarımız da mevcuttur.

Hakaret, rahatsızlık verme, bulunduğunuz platform’un şöhret ve itibarını zedeleyici davranışlar site yöneticileri tarafından tespitlendirilir ve gerektiğinde uyarılır veya bulunmuş olduğunuz bu platform’dan uzaklaştırılırsınız.

Site otoritesi gereği bir kişinin vermiş olduğu rahatsızlığı diğer kullanıcıların yaşamasını engellemek adına böyle bir davranış site içerisinde hemen işlem yapılarak uzaklaştırılmaktadır.

Kaliteyi yalamak kadar onu korumanında önemini yakından bilen yönetimimiz bu konuda oldukça hassastır.

Keyifli vakit geçirmeniz dilegiyle.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?