Turk Chat Mirc indir

admin     04-03-20     Genel     Turk Chat Mirc indir

mIRC kültürü uzun yıllardır devam eden kimsenin kullanmıyorum dediği ama herkesin enteresan şekilde bildiği bir belirlenmiş sohbet platformlarına bağlantı sağlayan bir aracı proğramdır.

mIRC Script proğramları günümüzde kullanımı halen eskisi olduğu kadar yaygın şekilde kullanımı devam etmektedir.

Peki Neden mIRC Kullanılıyor ? 

Bir çok sanal sürekli sanal sohbet odalarını ziyaret eden kullanıcılar bu söylediğime hak verecektir, mIRC programları her zaman için web arayüz bağlantılarından çok daha kullanışlı ve görsel anlamında daha işlevsel bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Bu nedenle mIRC kullanıcıları her zaman için sohbet platformlarına giriş için mIRC kullanımından vazgeçmiyor, genelde web kullanıcılarının bu durumu kullanmamaları ise görsel ve bulundukları ortamlardaki görsellerini yakından bilmedikleri ve tanışmadıkları içindir.

Peki Turk Chat Script’i Diğerlerinden ayıran nedir ? 

Öncelikle Turk Chat Script , lisanslı bir mIR Script programıdır. Günümüzde lisanslı mIRC script kullanan platform çok az kalmıştır gerekse kullanıcıya iyi hizmet vermek çokta önemli olmadığı yapmış olmak için yapılması, gerek proje sahibinin projesine yeterince inanmaması, gerekse de bilgi ve bilişim alt yapıları yeterince bilmemesi ve takip etmemesinden dolayı böyle bir hizmet anlayışından kaçınılmaktadır.

Turk Chat Script, önyüz bakımından gözü yormayan ve erişim noktalarına çok rahat bir şekilde ve sorunsuz bağlanabilme imkanı sağlamaktadır.

Script arayüzünde sunucunun radyo frekanslarındaki online radyo hizmetinden extra bir uygulama ve program kullanmadan dinleyebilmeniz için arayüzde yapılan çalışma ile hem sohbet edip aynı zamanda sunucunun radyosunu da kesintisiz ve ekstra bir ücret veya kayıt gerektirmeden kullanabilirsiniz.

Yukarıda görsel örneği ile paylaştığımız Turk Chat mIRC Script şuan kullanımda olan ve indirmekte olduğunuz script’in birebir görselidir, görüldügü üzere üst menü desteği ile size basit ve ön yüzde kolay bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Yine elimizden geldiği kadar sürekli yeniliklere bağlı olarak geliştirilmesi devam etmektedir, hiç bir hizmet yaptım oldu bitti şekilde bırakılmamalıdır, bu size ve sizi tercih eden kişilere yapılmış bir hakarettir bu nedenle Turk Chat olarak geliştirmelerimiz her geçen gün devam etmekte ve mevcut mIRC Script üzerine entegrasyonlarımız sürekli gelmektedir.

Programı indirmek ve kullanıma başlamak için aşağıda bulunan indir görselini tıklayarak başlayabilirsiniz, İyi eğlenceler.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?