Parasız Chat

admin     08-06-20     Chat Odaları     Parasız Chat

Türkiye ‘de bir çok ücretli chat ve ücretli sohbet siteleri mevcut bu siteler Türkiye şartlarındaki bir çok site gibi öncelikle kendi yatırım maliyetlerini kurtarabilmek maksadı ile yola çıkılmış gibi görünse de aslında ticari amaç ve gelir elde etmek isteyen sosyalleşme platformlarıdır.

Diğer Sitelerde Gerçek Olmayan Kişiler Mevcut 

Arkadaşlık siteleri olarakta bilinen bu siteler ilk açıldıktan sonra ve devam eden süreçte yeni kullanıcıların siteye rağbet’in üst düzeyde olduğu düşüncesine sokabilmek amacı ile kurucuları tarafından botlar sisteme eklenir 10.000 kişi online diye gösterilen sitelerin bir çoğunda 50 kişi bile yoktur olanlarda zaten bay arkadaşlardır.

Bot olarak eklenen bayan profillerine ücretsiz mesaj gönderemedikleri için ücretli şekilde üyelik yaparlar ve o bot olan gerçek kullanıcı görüntüsündeki kişiye mesaj gönderir. Tabiki bir karşılık bot olduğundan dolayı gelmez kullanıcı dolayısıyla para vermiştir ve karşılığı olmayan bir beklenti için site sahibine para kazandırmıştır.

Parasız Chat Sohbet TurkChat.com ‘da Yapılır.

Turkchat.com içerisinde girişte ve sonrasında her hangi bir ödeme veya buna bağlı mesaj parası o veya bu parası gibi bir talep kesinlikle istenmemektedir. Kullanıcı kişisel bilgilerini saklı tutar, mesaj göndermek için üye olmak zorunda degildir, bütün sistemlerimiz açık ve ücretsiz şekilde düzenlenmiştir. Her hangi bir ticari amaç güdülmeksinizin hobi amaçlı kurulmuş bir platform olan Turkchat içerisinde ücretsiz chat, parasız chat, parasız sohbet yapabilirsiniz.

Umuyoruz sitemiz içerisinde geçen sürede bizi kendimize layık görür ve devamlı kullanıcı olarak bizi tercih edersiniz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?