Hızlı Sohbet

admin     11-20-20     Sohbet Odaları     Hızlı Sohbet

Türkiye ‘de  Turk sohbet siteleri oldukça yoğun şekilde hizmet vermektedir. Pazarın bu derece yoğun ve ciddi derece de sitelerin olması da kullanıcının tercih seçeneklerini arttırmaktadır.

Bu yoğunluğun içerisinde kullanıcılarında sitelerde aradığı kriterleri mevcuttur.

  • Kullanıcı yoğunluğu
  • Aktif kullanıcı yoğunluğu
  • Site içerisinde istediğini bulabilme imkanı
  • Kaliteli aynı dili konuşabilecek güzellikteki sohbet akışı

Bunlar ilk etapta bakıldığında çok basit şeyler olsa da aslında bu durumlar sağlamak düşünüldüğünden daha güçtür, nitekim 5 parmağın 5 ‘ide bir olamayacağı gibi kullanıcıların da profilleri birbirinden farklı şekilde davranış ve hareket göstermektedir.

Bazıları muhafazakar bir yapıya sahip olup, bu şekilde sohbet edebilecek bir muhatap arayışındayken bazıları ise 18+  sohbet’i beklentisi ile giriş yaptığından kullanıcı kalitesini sabit bir dengede tutmak oldukça güç oluyor.

Bulunmuş olduğunuz site içerisinde 18+ sohbet kesinlikle uygun görülmeyip tespitlendirilmesi halinde anında siteden uzaklaştırılır.

Yukarıdaki link üzerinden sohbet odalarımızı ziyaret edebilir ve kaliteyi yaşamaya başlayabilirsiniz.

Hızlı Sohbet Kaliteli Bir Alt Yapı Gerektirir

İşin teknik boyutuyla konuyu değerlendirecek olur isek, bir İP adresi üzerinden 1 web sitesi ile hizmet vermek siteyi daha seri ve bağlantı hızını en verimli şekilde kullanımına imkan sağlamaktadır.

Bir çok kişi ise bir IP adresine bağlı 30 farklı siteyi takip ve kontrol etme çabasında olduğu için sitelerde ağırlık yaşarsınız, sonuçta bu hizmetler belirli kota ve limitler doğrultusunda hizmet vermektedir.

Örnek vermek gerekir ise 8 Mhps hızlı sadece 1 site için kullanmak ile 30 siteye bunu dagıtırsanız bu limit daha hızlı bir şekilde tükeneceği için kullanımda ciddi bir ağırlık yapacaktır.

Hızlı sohbet ‘in bir diğer noktası ise işlevsellik yani kişi kullanımda beklentisi olan sohbet’e en kısa süre de ulaşım sağlayabilmesi de bu kategoriye dahil edilebilir.

Kaliteyi tesadüflere bırakmadık

Hızlı ve kaliteli bir bağlantı ve hızlı bir sohbet imkanı sağlayabilmek için tüm alt yapılarımızı ve arayüzlerimizi mobil uyumlu ve tek makina da tek site olarak hizmet vermekteyiz.

Bu nedenle 1998 yılından bu zamana kadar hizmet veren sitemiz her geçen gün kendi kalitelisini tekrar tekrar ispat etmektedir.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?