Chat Yurdu

admin     10-29-20     Chat Odaları     Chat Yurdu

Türkiye şartlarında projeler üretmen oldukça kolay bir durumdadır, lakin üretmek kadar devamlılığını sağlamak üretmekten daha zor bir durumdadır.

Chat yurdu ‘da uzun yıllar önce yapılan bir proje idi, proje kapsamında Sohbet Yurdu olarakta bilinen hazırlanan bir grup münazara ekibi kendi aralarında moderatorler tarafınca belirlenen konu ve konu başlıkları üzerinden bir sohbet ortamı oluşturup gündelik yaşama dair veya ekonomi finans siyaset gibi konu başlıkları üzerinde karşılıklı olarak sohbetler yapıyorlardı.

Bu Chat Sohbet Yurdu’nun Amacı

Oluşturulan bu platformun en büyük amaçlarından birisi aslında kişisel gelişimi teşvik etmek amacı ile kuruldu, kişi elinde bulunan konu hakkında olumlu veya olumsuz bir taraf olur ve bu bulunduğu tarafı sözlü şekilde elindeki gerçek kaynaklar ile savunur.

Kişi burada inandığı doğruları savunabilme yeteneği kazanır, aynı zamanda da hitabet sanatı üzerine de ayrıca bir gelişim göstermesi amaçlanmıştı.

1998 Yılından bu yana hizmet veriyoruz.

Turkchat.com olarak 1998 yılından bu zamana kadar faaliyette olan sitemiz bu ve bunun gibi bir çok etkinlik ve faaliyetleri bünyesinde etkilinlik olarak gerçekleştirmiştir.

Kullanıcılarımızın kaliteli chat ortamlarında verimli zaman geçirebilmeleri için bu ve bunun gibi bir çok etkinlikte imzası bulunmaktadır.

Türk Dil Kurumunun şuanda belirlenen 90 bin kelimesi bulunmaktadır, yani türkçe 90 bin kelime haznesine sahip bir dil, lakin normal bir türk vatandaşı ortalama gündelik yaşantısında 2000 kelimeyi maksimum derecede kullanan kişi kullanır, ülkeleri ülke yapan kullandığı bagımsız kendilerine ait olan dil’idir. Bu dili en doğru ve düzgün şekilde kullanmak gelecek nesillere kültür ve dil zenginliği bırakabilmek her zamankinden çok daha önemli hale gelmiştir.

Umarız bu dili geliştirebilmekte bizimle birlikte yer alırsıınız, hepinize şimdiden iyi sohbetler diler, aşağıda bulunan resim üzerinden Chat ortamına bağlanabilirsiniz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?