Chat Odasi

admin     05-31-20     Chat Odaları     Chat Odasi

Türkiye sanal eğlence sektörüne 1998 yılından bu zamana kadar hizmet eden Turkchat.com halen bu tarihlerden faaliyette kalan nadir sitelerden biridir.

Eğlence kültürü kişiye ve zevklere göre görecelidir. Bir düşünürün söylediği gibi ” Parayı herkes kazanabilir ama  eğlenmek için bir kültür lazım. ” bu kültür kavramı ise parayla veya yaşanmışlıklarla değil doğru kişilerle bir arada doğru zamanı paylaşabilmek ile mümkün olacak bambaşka bir kavramdır.

SANAL CHAT ODASI

Chat kelimesi köken olarak ingilizce ” Sohbet ” anlamına gelen kelime Türkiye Chat olarakta ülkemizde sıkmça kullanılmaktadır. Ülkemizde yeni nesilin ikinci dil öğrenme oranı oldukça yüksek olup ikinci dillerde en yüksekle ingilizce Chat kelimesi birinci sıradadır.

Bu nedenle sohbet odasi ile birlikte Chat Odasi ‘da aynı oranda aranması olan ve kullanıcılarının talep göstermediği bir eğlence anlayışıdır.

BU ODALARDA  NE YAPILABİLİR

Chat odaları içerisinde kişiler kendi sosyal çevresinin çok dışında ve gerçek hayatta hiç bir şekilde karşılaşma imkanı ve şartları bulunmayan kişiler bir araya gelerek tanışma ve sosyalleşme imkanı bulabilirler.

Tanışma ve sohbet imkanı sunan platform içerisinde amaç sadece birileri ile tanışmak ve yeni arkadaşlar edinmek anlamına da gelmemektedir.

Oyun kanalları içerisinde eğlenceli zaman geçirirken aynı zamanda genel kültür seviyenizi öğrenebilir ve geliştirebilirsiniz.

Online Radyo hizmet ile birlikte canlı yayıncı DJ arkadaşlarımızın yayınlarını dinleyebilir ve arkadaşlarınıza istekler gönderip eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Önemli olan nerede nasıl olduğu değil sevdiğiniz dostlarınızda aynı anı ve ortamı paylaşabilmektir, biz site olarak bunu önemsiyor ve destekliyoruz.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk ve keyif duymaktayız. İyi eğlenceler.

 

Bağlantılar : Türkiye Chat, Turkiye Chat, ingilizce chat, Chat odaları, Chat odası, chat odasi

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?