Bizim Alem Sohbet

admin     04-13-20     Sohbet Odaları     Bizim Alem Sohbet

Bizim Alem Sohbet ve Bizim Alem Chat kanalları 2005 yıllarının başında yoğunlukla gurbetçi insanlarımızın sıklıkla bulunduğu bir buluşma platform’u olarak hizmet veren bir yerdi.

Platform belirli bir takım nedenlerden dolayı 2010 yılı itibariyle faaliyetlerine son verdi ve halen faaliyetleri kapalı şekilde bulunmaktadır.

Dünya’nın her yerinde gurbetçi hemşerilerimiz gerek yaşam standartları gerek ise ülkelerinde yaşadıkları ekonomik güçlüklerden dolayı böyle bir karar almak zorunda kalmışlardır.

Ama tabiki içlerindeki memleket özlemi katlanarak bu süre zarfında artmaya devam ederken hizmet veren böyle bir platform kapanması  kullanıcılarını üzmüştür.

Turkchat.com 1998 yılından bu yana yine aynı şekilde hizmet veren gurbet chat siteleri arasında otoriter bir konuma sahiptir. Geçen süre zarfında kullanıcılarının büyük bir bölümü tercihlerini türkçe chat yapabilmek için bu siteyi kullanmaya başlamışlardır.

Bu anlamda faaliyet ve gelişmeleri yakından takip eden platform 1998 yılından bu zamana kadar gelişim ve değişimin bir markası olarak devam ederek kullanıcılarına hizmet vermeye her zamanki gibi devam etmektedir.

Sizde bu ayrıcalıklı seviyeli sohbet sitesinin keyfine varabilmek için resmi tıklayarak sohbet’e başlayabilirsiniz.

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?