Belçika Sohbet Chat

admin     12-02-20     Chat Odaları, Sohbet Odaları     Belçika Sohbet Chat

Türkiye ‘ de yaşayan vatandaşlarımız kadar yurt dışında yaşayan gurbetçilerimiz de memleket hasretlerini giderebilmek ve Türk Dili’ni kaybetmemek adına Türkçe Sohbet yapıyor.

Bu durum kendi dilini kaybetmemek isteyen gurbetçilerimiz için türkiye ‘ de yaşayan kişilere göre daha önemli ve ciddi bir konudur, Belçika ‘da yaşayan 2019 sayımlarına göre 190.000 Türk vatandaşı bulunmaktadır.

Tabi ki dil pratiği dışında Türkiye ‘de ikametlerine devam eden kişiler üzerinden kendi memleketlerindeki gelişmelerden haberdar olmak ‘da bizler kadar onlarında hakkı olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda bu tarz düşünceler içinde ziyaret edebilmeleri mümkündür.

Yukarıda bulunan resim üzerinden doğrudan sohbet odalarımıza giriş yapabilirsiniz.

1998 yılında faaliyet hayatına bağlayan Turkchat.com kaliteli ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemine entegrasyonunu gerçekleştiren site, uzun yıllardır ayakta ve faaliyette kalmasını buna borçludur.

Mobil uyumlu Sohbet odaları

Bilgisayar üzerinden bağlantı yapılan yerlerin bir çoğunda mobil yani telefon ve tablet üzerinden giriş yaptığınız da site mobil kullanıma uygun olmadığından dolayı görüntü kaymaları ve işlevsellik gibi tasarımsal problemlerle karşılaşılabiliyor.

Sitemiz bu tarz sorunların yaşanmaması adına, mobil uyum bir tasarım kullanıp Bilgisayar, Tablet, Telefon ve benzeri Android yazılımlı tüm cihazlardan sorunsuz ve her hangi bir problem ile karşılaşmadan doğrudan giriş yapabilirsiniz.

Play Store üzerinden Uygulamalarımızı indirebilirsiniz. 

Sitemize ait Google Play Store üzerinden ” Turk Chat Sohbet ”  isimli uygulamayı indirdiğinizde doğrudan sohbet sayfasına tek tık ile girme imkanı sağlıyoruz.

İstediğiniz yerde ve ortamda kullanabileceğiniz Play Store Masa üstü uygulaması , Native tabanlı yazılım ile kodlanmış ve güvenlik testlerinden %100 onaylı şekilde hizmet vermektedir.

Kaliteli ve seviyeli kullanıcı kitlesiyle kullanıcılarının takdirini kazanmış olan sitemiz de sizde keyifli vakit geçirmeye zaman kaybetmeden başlayın.

 

Belçika Sohbet Chat

Linkedin Google+ Pinterest Whatsapp


Etiketler:

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?